Campy OÜ, registrikood 14840749, KMKR number EE102204225, registrijärgne asukoht Eesti, Rae, Nelgi 3, 75310 (edaspidi: Campy) on veebisaidi app.campy.eu (edaspidi: veebisait) ja mobiilirakenduse (edaspidi: rakendus) omanik ja käitaja. Veebisaiti ja rakendust nimetatakse ühiselt ka platvormiks.
1. PLATVORMI SISU JA ÜLDTINGIMUSED
1.1 Veebisait on veebileht, mille omanik ja käitaja on Campy ning mille kaudu tema ärikliendid (edaspidi: äriühing) saavad juurdepääsu Campy osutatavatele teenustele (edaspidi: teenused).
1.2 Rakendus on mobiilirakendus, mida Campy arendab ja käitab, mis on saadaval ajakohastes iOS- ja Android-seadmetes ning mille kaudu erakliendid, kes on tarbijad (edaspidi: lõppkasutajad), saavad juurdepääsu Campy pakutavatele teenustele.
1.3 Platvorm on mõeldud selleks, et võimaldada äriühingul korraldada veebisaidi kaudu kampaaniat (edaspidi: kampaania), mille eesmärk on anda lõppkasutajatele võimalus võtta osa väljakutsest (edaspidi: väljakutse), mille läbimise eest antakse lõppkasutajale rakenduse kaudu autasu (edaspidi: autasu).
1.4 Kasutustingimusi (edaspidi: üldtingimused) kohaldatakse kõigile õigussuhetele, mis tekivad äriühingu ja Campy vahel (äriühing ja Campy edaspidi ühiselt nimetatud ka kui pooled). Siinsed üldtingimused hõlmavad lisaks muudele lepingutele, mis sõlmitakse poolte vahel jooksvalt, pooltevahelist platvormi ja teenuste kasutamise lepingut (edaspidi: leping) ning teatud aspekte lepingust toodete ja teenuste lõppkasutajatele müügi kohta.
1.5 Samuti võivad pooled leppida kokku lepingu, sealhulgas erilepingute, eritingimustes, mis moodustavad lepingu lahutamatu osa, kui pooled on nendes kokku leppinud ja need allkirjastanud (edaspidi: eritingimused). Kui eritingimused ja üldtingimused on vastuolus, on ülimuslikud eritingimused.
1.6 Kui äriühing ei nõustu siinsete üldtingimustega, ei ole tal lubatud kasutada veebisaiti ega mis tahes teenuseid, mida Campy osutab.
2. KONTO JA LEPINGU SÕLMIMINE
2.1. Selleks et kasutada teenuseid ja saada juurdepääs veebisaidile, peab äriühingu esindaja registreerima administraatorikonto (edaspidi: administraatorikonto).
2.2. Administraatorikonto registreerimiseks peab esindaja sisestama nõutud andmed, muu hulgas oma nime, e-postiaadressi ja eelistatud salasõna. Kui see tehakse kättesaadavaks, saab administraatorikonto registreerida juba olemasoleva konto abil, mis on registreeritud kolmanda isiku juures (nt Google’i või Apple’i konto).
2.3. Äriühingu registreerimiseks peab esindaja sisestama ka selle äriühingu andmed, keda ta esindab ja kelle nimel Campyga leping sõlmitakse. Kui esindaja soovib kasutada sama administraatorikontot ka teise äriühingu nimel tegutsemiseks, on võimalik sisestada hiljem teise äriühingu andmed ja kasutada teenuseid tema nimel. Esindaja kinnitab, et tal on õigus vastavat äriühingut esindada ja tema nimel lepinguid sõlmida. Pärast registreerimist saadab Campy e-kirjaga lingi, mille kaudu e-postiaadressi kinnitada.
2.4. Lepingu sõlmimiseks peab äriühing nõustuma siinsete üldtingimustega. Kui esindaja esindab rohkem kui üht äriühingut, peab iga äriühing eraldi üldtingimustega nõustuma.
2.5. Lepingu sõlmimisel avaldab ja kinnitab äriühing sõnaselgelt, et:
2.5.1. ta nõustub siinsete üldtingimustega,
2.5.2. ta on õiguslikult pädev üldtingimustega nõustuma,
2.5.3. talle teenuste osutamist ei ole varem peatatud ega lõpetatud,
2.5.4. ta on ettevõtja direktiivi 2005/29/EÜ ja kaupleja direktiivi 2011/83/EL kohaselt,
2.5.5. talle ei ole kehtestatud mis tahes kaubandus- ega majandussanktsioone ning
2.5.6. tal ei ole praegu administraatorikontot.
2.6. Campyl on õigus otsustada, kellega leping sõlmida, ja õigus sellest oma äranägemise järgi mis tahes põhjusel või põhjuseta keelduda.
2.7. Kui administraatorikonto on edukalt loodud, on pooled sõlminud lepingu, mille kohaselt äriühingul on õigus kasutada veebisaiti ja taotleda Campylt teenuste osutamist, kui need tehakse veebisaidil kättesaadavaks. Kui Campy seda nõuab, lepivad äriühing ja Campy enne lepingu sõlmimist kokku ka eritingimustes ja allkirjastavad need. Sel juhul loetakse leping sõlmituks, kui pooled on eritingimused allkirjastanud.
2.8. Kui see tehakse platvormil võimalikuks, võib äriühing kutsuda administraatorikonto kaudu teisi esindajaid platvormil äriühingu esindamiseks kontot looma. Need kontod võivad olla teised administraatorikontod, millel on platvormil äriühingu esindamiseks (nt kampaaniate korraldamiseks) täielik või piiratud õigus (nagu on kirjeldatud platvormil). Äriühing vastutab kogu oma kontodel toimuva tegevuse eest.
2.9. Äriühing nõustub ja kinnitab, et Campyle esitatav teave on õige, täpne ja ajakohane.
3. CAMPY KREDIIT
3.1. Äriühing võib kasutada Campy krediidipunkte (edaspidi: krediidipunktid) kampaaniate korraldamiseks. Üks krediidipunkt on võrdne ühe euroga. Äriühing ei saa kasutada krediidipunkte ühelgi muul viisil ega eesmärgil, mis tähendab ka seda, et väljaspool platvormi ei ole neil tähendust ega väärtust ning äriühing ei saa neid rahana välja võtta. Lõppkasutajad saavad kasutada krediidipunkte platvormi kaudu toodete ostmiseks. Äriühing ei saa kasutada krediidipunkte toodete ostmiseks.
4. KAMPAANIA KORRALDAMINE
Üldtingimused
4.1. Kampaania korraldamiseks peab äriühing täpselt järgima veebisaidil või muul viisil Campy’lt saadud juhiseid. See tähendab, et sisestada tuleb kõik nõutud andmed, teha kõik nõutud toimingud jne. Allpool on antud üldised juhised, kuid meeles tuleb pidada, et tegevuse täpne kulg ja nõutud toimingud võivad erineda, sest veebisaiti uuendatakse aeg-ajalt paranduste tegemiseks.
4.2. Esiteks peab äriühing tegema järgmist:
4.2.1. panema kampaaniale nime;
4.2.2. määrama kindlaks, kas lõppkasutaja peab toote/teenuse ostmisel soodustuse/boonustoote saamiseks läbima väljakutse või saab kohe kampaania esimese sammuna suunduda ostutehingu sooritamise juurde.
4.3. Juhul, kui äriühing määrab kindlaks, et lõppkasutaja peab ostu sooritamiseks läbima väljakutse, siis peab äriühing:
4.3.1. määrama kindlaks, millised väljakutsed lõppkasutaja peab läbima (nt video vaatamine, teatud koha külastamine vms), sisestama ülesande jaoks vajalikud andmed (nt videolink, asukoht vms) ja
4.3.2. määrama kindlaks vastuse või muu sisendi liigi, mille lõppkasutaja peab andma (nt küsima lõppkasutaja tagasisidet selle kohta, kas video meeldis vms).
Autasud
4.4. Äriühing peab kindlaks määrama ka selle, milliseid autasusid on lõppkasutajal õigus saada väljakutse eduka läbimise eest. Need võivad olla järgmised:
4.4.1. preemiakrediit – teatud hulk äriühingu kindlaksmääratud krediidipunkte, mis antakse lõppkasutajale ja millega lõppkasutaja saab osta rakenduse kaudu platvormil registreeritud müüjatelt tooteid või teenuseid (edaspidi: preemiakrediit);
4.4.2. boonus – kui lõppkasutaja ostab äriühingult rakenduse kaudu teatud tooteid (edaspidi: tooted, üksikasjalikumalt selgitatud allpool), saab ta teatud tooted tasuta (edaspidi: boonus);
4.4.3. soodustus – äriühingu kindlaksmääratud soodustus toodetele, mida lõppkasutaja saab äriühingult osta (edaspidi: soodustus);
4.4.4. uudistoode – õigus osta äriühingult toode, mida ei ole veel võimalik või on keeruline jaeturul osta (edaspidi: uudistoode).
Sihtrühm ja kampaania kohta teabe levitamine
4.5. Kui autasu tingimused on kindlaks määratud, peab äriühing valima kampaania sihtrühma, st lõppkasutajad, kes saavad kampaanias osaleda (edaspidi: sihtrühm). Muu hulgas võib olla vajalik valida sihtrühma vanus, sugu, huvid, piirkond ja madalaim klienditase, mis on veebisaidil kättesaadav. Samuti on võimalik laadida üles CSV-fail sihtrühma kuuluvate lõppkasutajate andmetega. Kui see tehakse veebisaidil võimalikuks, saab kutsuda teatud lõppkasutajaid kampaaniast osa võtma, sisestades veebisaidil nende e-postiaadressi või luues kutse jaoks veebilingi.
4.6. Pärast sihtrühma valimist peab äriühing kindlaks määrama kampaania kohta teabe levitamise tingimused. Muu hulgas peab äriühing tegema järgmist:
4.6.1. määrama kindlaks ajavahemiku, mil kampaania on sihtrühmale kättesaadav (vaikimisi kasutatav ajavöönd on GMT+2);
4.6.2. määrama kindlaks kampaania piirangud – suurima osalejate ja/või vaatamiste arvu;
4.6.3. määrama kindlaks, kuidas toode, mille lõppkasutaja ostab, talle kättesaadavaks tehakse (saadetakse, palutakse tal ise järele tulla vms);
4.6.4. määrama kindlaks lisatingimused, mida lõppkasutaja peab täitma.
4.7. Samuti võib äriühing võimaldada lõppkasutajal jagada kampaaniat lingi kaudu (kui see tehakse veebisaidil võimalikuks), mille eest ta võib saada lisaks preemiakrediiti, nagu äriühing on kindlaks määranud.
5. TEENUSTASU
5.1. Äriühing maksab Campy’le teenuste osutamise eest eurodes tasu (edaspidi: teenustasu). Teenustasule lisatakse käibemaks (edaspidi: KM).
5.2. Teenustasu makstakse kampaania jooksul lõppkasutajatele lepingu alusel väljastatud krediidipunktide ja teenuse/toote eest tasutava lōppsumma eest. Näiteks kui äriühing määrab kindlaks, et kampaania jooksul võib lõppkasutajatele jagada 1000 krediidipunkti, kuid tegelikult jagatakse välja 500 (nt seetõttu, et osalenud lõppkasutajaid oli loodetust vähem), makstakse teenustasu tegelikult välja jagatud 500 krediidipunktide pealt.
5.3. Teenustasu suurus on 5% toimunud tehingu summast, kuhu sisse ei ole arvestatud transpordikulusid. 5 % teenustasule lisandub kaardimakse autoriseerimise tasu kaardiga tasutud tehingute summalt.
5.4. Kaardimakse autoriseerimise tasud on 1,4% + fikseeritud tasu tehingu kohta 0,25 € vastavalt teenuseosutaja hinnakirjale.
5.4.1. Juhul, kui teenuse osutaja muudab kaardimakse autoriseerimise tasude hinnakirja, on Campy’l õigus kaardimakse autoriseerimise tasude suurust muuta, teatades sellest äriühingule ette vähemalt 15 kalendripäeva.
5.5. Punktis 5.2 nimetatud toodete täishinnad sisaldavad käibe- või muud kohaldatavat müügimaksu.
5.6. Pooled võivad veebisaidi kaudu või eritingimustes kokku leppida teistsugustes teenustasu tingimustes. Teenustasu tingimused on konfidentsiaalne teave ja kumbki pool ei tohi neid kolmandatele isikutele avaldada.
5.7. Teenustasu makstakse olenemata sellest, kas lõppkasutaja kasutab kampaanias jagatud boonuseid. Näiteks kui lõppkasutajale antakse preemiakrediiti, ei ole teenustasu arvutamise seisukohast tähtis, kas lõppkasutaja saadud krediidipunkte kasutab.
6. KONTOJÄÄK, AVALDAMINE JA AUTASUDE JAGAMINE
Kontojääk
6.1. Enne kampaania käivitamist peab äriühingu krediidipunktide jääk (edaspidi: kontojääk) olema piisav, et see kataks:
6.1.1. kõik võimalikud teenustasud, mille äriühing peab maksma kampaania eest Campyle (koos kohaldatava KMiga), eeldusel et kõik autasud jagatakse välja (edaspidi: suurim teenustasu) ja
6.1.2. kogu kulu, mis võib tekkida selle kampaania jooksul preemiakrediidi jagamisel.
6.2. Näiteks kui suurim teenustasu (kõigi lubatud autasude eest) on 250 eurot (+ KM) ja kampaania jooksul võib lõppkasutajatele jagada 1000 krediidipunkti, peab äriühingu kontojääk olema vähemalt 1300 krediidipunkti.
6.3. Campy teeb lepingu sõlmimise ajal äriühingule tema kontol kättesaadavaks kokkulepitud arvu krediidipunkte (edaspidi: kokkulepitud krediidipunktide arv). Pooled lepivad nimetatud krediidipunktide arvus kokku kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis (nt e-posti teel) või veebisaidi kaudu.
6.4. Kui äriühing kasutab teenuseid, vähendatakse kontol krediidipunktide jääki (st krediidipunktid eemaldatakse) jooksvalt kooskõlas teenustasuga, mida Campy nõuab äriühingult, ja lõppkasutajatele lepingu alusel antud krediidipunktidega. Pooled lepivad siiski kokku ja mõistavad, et kontol olevaid krediidipunkte kasutatakse ainult näitlikustamiseks ning äriühing ei kasuta Campyle maksete tegemiseks krediidipunkte ennast; samuti ei täideta kontol olevate krediidipunktide vähendamisega äriühingu kohustust teha Campyle lepingust tulenevaid makseid. Äriühing teeb Campyle makseid eurodes, nagu on määratud kindlaks üldtingimuste punktis 12.
6.5. Kui äriühing on kasutanud kontol olevad krediidipunktid osaliselt või täielikult ära, lisab Campy kord kuus kuu esimesel kalendripäeval kontole krediidipunkte, et kontojääk vastaks kokkulepitud krediidipunktide arvule. Kui äriühing soovib oma kontole sagedamini krediidipunkte lisada, võib ta seda taotleda veebisaidi kaudu, järgides seal esitatud juhiseid. Lisakrediidipunktide andmise üle otsustab Campy oma äranägemise järgi.
6.6. Kui eritingimustes ei ole kokku lepitud teisiti, ei võeta äriühingult tasu mitte krediidipunktide eest, mille Campy on tema kontole väljastanud, vaid tegelikku teenustasu ja tasu lõppkasutajatele antud krediidipunktide eest, nagu on täpsustatud üldtingimuste punktis 12.
Avaldamine
6.7. Kui kampaania on edukalt korraldatud (vt üldtingimuste punkt 4) ja äriühingul on kontol piisavalt krediidipunkte (vt eespool üldtingimuste punkt 6.1), võib äriühing kampaania platvormi kaudu avaldada.
6.8. Kui kampaania on avaldatud, kuvatakse see teiste kampaaniate hulgas lõppkasutajatele, kes kuuluvad sihtrühma, kes võib kampaaniast osa võtta ning seejuures läbida väljakutseid ja saada autasusid. Selle, millises järjekorras kampaaniad lõppkasutajatele kuvatakse, määrab kindlaks Campy algoritm, milles arvestatakse iga kampaania asjakohasust andmete põhjal, mille konkreetne lõppkasutaja on Campyle esitanud (vanus, asukoht, huvid jne).
Autasude jagamine
6.9. Äriühing vastutab lõppkasutajatele autasude jagamise eest.
6.10. Pooled lepivad kokku, et Campy väljastab lõppkasutajatele äriühingu nimel preemiakrediiti. Campy arvestab preemiakrediidi väljastamiseks kasutatavad krediidipunktid kontojäägist maha.
7. KAMPAANIA TÜHISTAMINE
7.1. Äriühing võib lepingu tingimuste (muu hulgas üldtingimuste punktis 7 esitatud tingimuste) kohaselt igal ajal veebisaidi kaudu käimasoleva kampaania tühistada.
7.2. Kampaania tühistamine ei mõjuta juba lõppkasutajatele välja jagatud autasusid ega sõlmitud müügilepingute kehtivust (vt punkt 9.2).
7.3. Kui lõppkasutaja on enne kampaania tühistamist läbinud vähemalt ühe väljakutse (ega ole saanud autasu), peab äriühing maksma talle hüvitist (edaspidi: hüvitis). Campy maksab äriühingu nimel platvormi kaudu krediidipunktidena hüvitist alljärgnevalt:
7.3.1. üks krediidipunkt, kui võimaliku autasu väärtus oli kuni 50 eurot;
7.3.2. kolm krediidipunkti, kui võimaliku autasu väärtus oli 51–100 eurot;
7.3.3. viis krediidipunkti, kui võimaliku autasu väärtus oli 101–200 eurot;
7.3.4. kümme krediidipunkti, kui võimaliku autasu väärtus oli 201 eurot või rohkem
7.4. Kui Campy annab lõppkasutajatele krediidipunkte üldtingimuste punkti 7.3 alusel, arvab ta vastava krediidipunktide arvu kontojäägist maha (mille eest esitatakse üldtingimuste punkti 12.1.2 kohaselt arve) või väljastab äriühingule arve vastava summa kohta eurodes, mille äriühing peab tasuma Campyle üldtingimuste punkti 12.1.2 kohaselt (ilma krediidipunkte kontojäägist maha arvamata).
7.5. Ühegi lepingu sättega, muu hulgas hüvitise maksmisega, ei välistata, et lõppkasutaja ja Campy võivad kooskõlas õigusaktidega kasutada äriühingu suhtes õiguskaitsevahendeid.
7.6. Hüvitise maksmise kohustust ei kohaldata, kui äriühing tühistab käimasoleva kampaania vääramatu jõu tõttu. Vääramatuks jõuks loetakse asjaolusid, mida äriühing ei saa mõjutada ja mida tal ei olnud kampaania avaldamise ajal võimalik mõistlikult arvesse võtta, vältida ega ületada või millest tulenevate takistuste või tagajärgede kõrvaldamist ei saa temalt mõistlikult oodata.
7.7. Kui äriühing tühistab käimasoleva kampaania vääramatu jõu tõttu, peab ta esitama viivitamatult, kuid hiljemalt ühe tööpäeva jooksul Campyle e-posti aadressil support[at]campy.eu teabe, mis tõendab vääramatu jõu esinemist, nagu on määratletud punktis 7.6. Campy hindab äriühingu esitatud teabe põhjal, kas asjaolusid saab pidada vääramatuks jõuks.
7.8. Kui äriühing ei esita Campyle teavet, mis tõendab vääramatu jõu esinemist, või kui Campy jõuab järeldusele, et asjaolusid ei saa pidada vääramatuks jõuks (oma äranägemisel), maksab äriühing lõppkasutajatele hüvitist, nagu on kirjeldatud punktis 7.3, ja talle kohaldatakse mis tahes muud tühistamisest tulenevat õigusmõju.
8. TOODETE LISAMINE
8.1. Äriühing saab platvormile lisada tooteid, mis on seotud väljakutsete raames jagatavate auhindadega ja mida äriühing lõppkasutajatele müüb.
8.2. Toote lisamiseks peab äriühing sisestama nõutud andmed, muu hulgas toote nime, kirjelduse, täishinna (koos teabega kohaldatavate maksude ja nende summa kohta), koodi ja tarnevõimalused (koos hinnaga), ning laadima üles toote pildi. Äriühing kohustub tagama, et esitatud teave on õige ja rakenduse kaudu lõppkasutajatele kuvatavad andmed vastavad seaduse nõuetele. Tooted tuleb sisestada platvormi andmebaasi ühekaupa või seadistada Campy ja äriühingu andmebaasi vahele rakendusliides. Rakendusliidese seadistamise juhised ja dokumentatsiooni esitab Campy veebisaidil või muul viisil. Rakendusliidese seadistamiseks vajaliku töö teeb ja kulu katab äriühing (üldjuhul on töö vajalik vaid äriühingu poolel).
8.3. Käimasoleva kampaaniaga seotud toodete teavet ei saa uuendada ega muuta (välja arvatud ilmselgete grammatiliste vigade korral).
9. TOODETE MÜÜMINE
Müügilepingu tingimused
9.1. Lõppkasutajad ostavad äriühingult tooteid rakenduse kaudu.
9.2. Äriühing ja lõppkasutaja sõlmivad toodete müügiks müügilepingu (edaspidi: müügileping). Campy ei ole ühelgi juhul toodete müüja ega müügilepingu pool. Campy ei vastuta toodete eest. Nende eest vastutab üksnes äriühing.
9.3. Pooled lepivad kokku, et äriühing:
9.3.1. müüb tooteid tingimustel, mille kohaselt autasusid jagati, näiteks soodustuse korral müüakse toode lubatud hinnaga;
9.3.2. müüb tooteid kooskõlas Campy lõppkasutaja tingimustega, mida Campy võib aeg-ajalt muuta (kättesaadav siin: https://campy.eu/kasutajatingimused/; lõppkasutaja tingimused), ning
9.3.3. täidab lõppkasutajate ees olevad kohustused, nagu on sätestatud lõppkasutaja tingimustes.
9.4. Pooled mõistavad, et äriühingul on seadusest tulenev kohustus teha lõppkasutajatele teatavaks teatud lepingueelne teave toodete kohta (nt taganemisõigus vms). Arvestades asjaolu, et rakenduse käitaja on Campy, nõustuvad pooled, et Campy kohustus on kuvada lõppkasutajatele lõppkasutaja tingimusi. Kui äriühing soovib teha lõppkasutajatele teatavaks konkreetsed andmed, esitab ta need Campyle, kes kannab need rakendusse.
Toodete ostmine ja maksed äriühingule
9.5. Äriühing annab siinkohal Campyle volituse tegutseda äriühingu kaubandusagendina ja võtta lõppkasutajatelt äriühingu nimel vastu makseid toodete eest, nagu on allpool üksikasjalikumalt kirjeldatud.
9.6. Tooteid saab rakenduse kaudu osta ja vastavaid makseid teha alljärgnevalt.
9.6.1. Lõppkasutaja esitab toote ostmiseks tellimuse, valides rakenduses välja toote ja tarneviisi. Tellimuse esitamisel loetakse müügileping sõlmituks. Seejärel teeb lõppkasutaja toote eest müügilepingu kohaselt Campyle makse (summas, mida ei kata soodustus ega boonus) ning tasub vajaduse korral saatmiskulu.
9.6.2. Lõppkasutaja saab äriühingu nimel Campylt arve toote (summas, mida ei kata soodustus ega boonus) ja saatmiskulu kohta. Lõppkasutaja müügilepingust tulenev kohustus tasuda toote eest summas, mida ei kata soodustus ega boonus (ja vajaduse korral katta saatmiskulu), loetakse täidetuks hetkest, mil lõppkasutaja teeb edukalt Campyle makse. Äriühing ei saa esitada maksenõuet lõppkasutajale, vaid esitab selle Campyle.
9.6.3. Nagu on täpsustatud üldtingimuste punktis 12, maksab Campy lõppkasutajalt saadud raha äriühingule eurodes (kui lõppkasutaja tasub ostu eest krediidipunktides, maksab Campy äriühingule vastava summa eurodes).
9.7. Campy teeb arved, mille ta on äriühingu nimel väljastanud, äriühingule kättesaadavaks platvormi kaudu või muul viisil.
10. TOODETE ÜLEANDMINE
10.1. Lõppkasutaja läheb ostetud tootele järele äriühingu müügikohta või äriühing saadab toote lõppkasutajale, nagu on kokku lepitud müügilepingus. Äriühing on kohustatud toote lõppkasutajale üle andma, kui lõppkasutaja esitab tõendi, et ta on selle ostnud.
10.2. Äriühing kohustub tegema kõiki majanduslikult mõistlikke jõupingutusi, et anda toode lõppkasutajale üle viie tööpäeva jooksul pärast selle toote müügilepingu sõlmimist. See tähendab, et äriühing lisab rakendusse ja müüb üksnes tooteid, mis on Eestis tema müügikohas või laos saadaval. Samuti tähendab see, et:
10.2.1. kui lepitakse kokku, et lõppkasutaja läheb tootele äriühingu müügikohta järele, peab toode olema väljastamiseks valmis viie tööpäeva jooksul pärast vastava müügilepingu sõlmimist;
10.2.2. kui lepitakse kokku, et äriühing saadab toote lõppkasutajale, peab toode olema kohale toimetatud viie tööpäeva jooksul pärast vastava müügilepingu sõlmimist.
10.3. Kui äriühing saab aru, et toodet ei ole võimalik viie tööpäeva pikkuse tähtaja jooksul üle anda, teavitab ta viivitamatult Campyt, et võimaldada tal see teave rakenduse kaudu lõppkasutajatele edastada.
11. LÕPPKASUTAJATE NÕUDED
Tooted
11.1. Äriühing vastutab ainuisikuliselt toodete kvaliteedi ja kogusega seotud puuduste ning muude puudujääkide eest müügilepingu täitmisel. Campy ei võta selle eest vastutust (muu hulgas vastutust toiduga seotud allergiliste reaktsioonide ega muude terviseprobleemide eest).
11.2. Nagu on ette nähtud lõppkasutaja tingimustes ja kohaldatavates õigusaktides, võib lõppkasutaja kasutada oma õigust taganeda müügilepingust ja esitada taganemistaotluse (edaspidi: taganemistaotlus) ja/või esitada kaebuse seoses toote puudustega (edaspidi: kaebus).
11.3. Kui lõppkasutaja esitab taganemistaotluse ja/või kaebuse otse Campyle, on Campy volitatud taganemistaotlust ja/või kaebust äriühingu nimel töötlema nii, nagu ta peab mõistlikuks. See tähendab ka seda, et Campy võib teha mõistlikult äriühingu nimel tegutsedes oma äranägemise järgi järgmist:
11.3.1. taganemistaotluse korral selle vastu võtta ja tagastada lõppkasutajale tellitud toodete hinna koos kohaldatava saatmiskuluga ning
11.3.2. kaebuse korral tagastada lõppkasutajale raha ulatuses, mida Campy peab mõistlikuks.
11.4. Kui Campy teeb üldtingimuste punkti 11.3 alusel lõppkasutajale rahas ja/või krediidipunktides makse, peab äriühing tasuma vastava summa täies ulatuses eurodes Campyle kohe pärast seda, kui Campy on teinud lõppkasutajale makse (ja Campy vastav nõue äriühingu vastu tasaarvestatakse võimaluse korral punkti 12.1.3 kohaselt).
11.5. Kui lõppkasutaja esitab taganemistaotluse ja/või kaebuse otse äriühingule või kui lõppkasutaja esitab taganemistaotluse ja/või kaebuse otse Campyle, kuid Campy peab mõistlikuks, et äriühing töötleb seda, peab äriühing taganemistaotlust ja/või kaebust ise töötlema. Kui lõppkasutajal on sel juhul õigus tellitud toodete hind koos kohaldatava saatmiskuluga tagasi saada, tagastab äriühing selle juhul, kui lõppkasutaja tegi makse eurodes. Kui lõppkasutaja kasutas makse tegemiseks krediidipunkte, tagastab need äriühingu nimel Campy.
11.6. Kui Campy annab lõppkasutajatele krediidipunkte üldtingimuste punkti 11.5 alusel, arvab ta vastava krediidipunktide arvu kontojäägist maha (mille eest esitatakse üldtingimuste punkti 12.1.2 kohaselt arve) või kui Campy on nii ette näinud, maksab äriühing Campyle võrdse summa eurodes kohe, kui Campy on väljastanud krediidipunktid lõppkasutajale (ja Campy vastav nõue äriühingu vastu tasaarvestatakse võimaluse korral punkti 12.1.3 kohaselt).
Autasud
11.7. Äriühing vastutab ainuisikuliselt lõppkasutajate ees selle eest, et autasud vastavad lõppkasutaja tingimustele.
11.8. Kui lõppkasutajal on autasuga probleem, pöördub ta lahenduse leidmiseks esialgu Campy poole, kellele äriühing annab siinkohal selliste küsimustega tegelemiseks volituse. Kui Campy soovib võtta meetmeid, millel on äriühingu jaoks õiguslikud tagajärjed, lepivad äriühing ja Campy sellises lähenemisviisis kokku. Kui Campy soovib maksta lõppkasutajatele kahjuhüvitist (või anda muid hüvesid) ega nõua äriühingult kulu katmist, on Campyl õigus teha seda äriühinguga eraldi kokku leppimata. Campy võib edastada lõppkasutaja kaebuse äriühingule ja sel juhul tegeleb sellega äriühing.
12. MAKSETINGIMUSED
12.1. Pooled lepivad seoses arvete esitamise ja lepingust tulenevate maksetega kokku alljärgnevas:
12.1.1. kõik Campy ja äriühingu vahelised maksed tehakse võimalikult suures ulatuses tasaarvestuse teel;
12.1.2. Campy arveldusperioodideks kalendrikuus on
I. 1 – 15 kuupäev
II. 16 – 31 kuupäev
12.1.3. Campy esitab kaks korda kuus äriühingule arve eelmise kuu areldusperioodide teenustasu suuruses ja lõppkasutajatele väljastatud krediidipunktide kohta;
I. 1. kalendripäeval esitatakse äriühingule arve eelneva kalendrikuu esimesel arveldusperiodil osutatud teenuste tasu ja lõppkasutajatele lepingu alusel väljastatud krediidipunktide kohta
II. 15. kalendripäeval esitatakse äriühingule arve eelneva kalendrikuu teisel arveldusperiodil osutatud teenuste tasu ja lõppkasutajatele lepingu alusel väljastatud krediidipunktide kohta
12.1.4. Campy kannab eelmisel kuul lõppkasutajatelt toodete eest saadud raha (siinsete üldtingimuste punkti 9.6.3 kohaselt; edaspidi: laekunud summa) äriühingu pangakontole kaks korda kuus vastavalt arveldusperioodidele juhul, kui laekunud summat ei tasaarveldata summaga, mille äriühing peab tasuma Campy’le (üldtingimuste punkti 12.1.2 kohaselt või mis tahes muu summa, mille äriühing peab maksma Campy’le).
I. Kuu 2. kalendripäeval kannab Campy äriühingule eelmise kuu I arveldusperioodil lõppkasutajatelt toodete ja tarne eest saadud raha.
II. Kuu 16. kalendripäeval kannab Campy äriühingule eelmise kuu II arveperioodil lõppkasutajatelt toodete eest saadud raha.
12.1.5. Juhul, kui Campy poolt äriühingule saadetavate arvete või äriühingule kantava raha makse kuupäev osutub nädalavahetusele või riigipühale, saadab Campy arve või kannab raha äriühingule sellele järgneval tööpäeval.
12.1.6. Lisaks maksele peab Campy saatma äriühingule ülevaate laekunud summa arvel tasaarvestatud summadest või tegema informatsiooni kaupmehele kättesaadavaks platvormil.
12.2. Pooled võivad leppida eritingimustes kokku teistsugustes maksetingimustes (muu hulgas ettemaksetes).
13. ÜLDISED ÕIGUSED JA KOHUSTUSED
13.1. Äriühing vastutab ainuisikuliselt kogu oma tegevuse eest platvormil. Äriühing teavitab Campyt viivitamatult, kui ta saab teada platvormi volitamata kasutamisest.
13.2. Äriühing on kohustatud kasutama teenuseid ja platvormi kooskõlas lepingu, õigusaktide ja hea tavaga. Kõik äriühinguga seotud maksukohustused täidab äriühing.
13.3. Äriühing nõustub hoiduma platvormil sellise sisu avaldamisest ja selliste toimingute tegemisest (muu hulgas kampaania või väljakutse korraldamisest), mis on vastuolus lepingu, platvormi olemuse ja eesmärgi või hea tavaga, ebaseaduslik, Campy äritegevust või mainet kahjustav, pornograafiline, diskrimineeriv, rassistlik, ebamoraalne, solvav, kahjulik, ebainimlik või muul viisil olemuselt ebasünnis, on seotud seadusega keelatud esemete või teenuste müügi või ostuga või kujutab endast eksitavat reklaami või ebaausat konkurentsi. Campy võib oma äranägemise järgi otsustada, millist sisu peetakse platvormi jaoks ebasobivaks, ja tal on õigus selline sisu platvormilt eemaldada. Campy ei vastuta kahju ega tagajärgede eest, mis tulenevad sellest, et Campy kasutab oma vastavat õigust.
13.4. Äriühing nõustub, et ta ei litsentsi, loo tuletatud teoseid, võõranda, müü ega müü edasi mis tahes teavet, sisu, materjale, andmeid ega teenuseid, mis on saadud platvormilt. Samuti nõustub äriühing mitte kasutama platvormi viisil, milleks see ei ole ette nähtud, nagu Campy on oma äranägemise järgi kindlaks määranud. See tähendab ka seda, et keelatud on platvormi pöördprojekteerimine, dekompileerimine ja lahtivõtmine ning platvormil esitatud teabe kogumine, kasutamine, kopeerimine ja edastamine Campy nõusolekuta.
13.5. Campy jätab endale õiguse keelduda äriühingule teenuste osutamisest. Muu hulgas jätab Campy endale õiguse lõpetada igal ajal äriühingu õigus teenuseid kasutada, kui äriühing on mis tahes viisil rikkunud lepingut või kohaldatavat õigust või kui Campy uurib sellist rikkumist.
14. INTELLEKTUAALOMAND
14.1. Intellektuaalomandi õigused (muu hulgas andmebaasiga seotud õigused) seoses teenuste (muu hulgas platvormiga) ning andmete, meetodite ja protsessidega, mille alusel teenuseid luuakse, kuuluvad üksnes Campyle.
14.2. Campy annab siinkohal äriühingule mitteainuõigusliku litsentsi platvormi kasutamiseks ulatuses, mis on vajalik teenuste kasutamiseks. Litsents on piiratud lepingu kehtivusajaga. Litsents ei ole piiratud territooriumiga ja see antakse all-litsentside andmise õiguseta. Litsentsitasu koosneb summast, mille äriühing peab Campyle teenuste eest tasuma.
14.3. Üks pool (edaspidi siinses punktis: omanik) annab teisele poolele õiguse kasutada omaniku kaubamärki, äriühingu nime ja graafilist logo (edaspidi: kaubamärk) teise poole veebisaidil, müügikohas ja turundusmaterjalides, et viidata olenevalt asjaoludest sellele, et omanik on klient või teenusepakkuja. Kaubamärgi kasutamisel ei ole vaja omaniku eelnevat heakskiitu, kuid kaubamärki kasutav pool peab järgima omaniku kindlaksmääratud korda ja suuniseid ning hoiduma mis tahes tegevusest, mis võib kaubamärgi väärtust vähendada või omaniku mainet kahjustada. Kaubamärgi kasutamiseks antav litsents on mitteainuõiguslik litsents, mis ei ole piiratud territooriumiga ja mis on all-litsentsitav (näiteks võib pool kaubamärgi kasutamiseks anda all-litsentsi turundusettevõttele). Litsents on piiratud lepingu kehtivusajaga. Litsentsi eest ei maksta rahalist tasu. Äriühingu kui omaniku jaoks on tasu õigus saada lepingu kohaselt kokkulepitud teenuseid ja Campy kui omaniku jaoks on see teenuste eest saadud tasu.
14.4. Äriühing annab platvormile andmete või tööde sisestamise hetkel Campyle mitteainuõigusliku litsentsi seoses majanduslike ja mittevaraliste õigustega kasutada neid andmeid ja töid, mis on kaitstud intellektuaalomandi õigustega, juhul kui see on vajalik platvormi toimimiseks, teenuste osutamiseks ning platvormi või teenuste arendamiseks. Litsents on piiratud lepingu kehtivusajaga. Litsents ei ole piiratud territooriumiga ja see antakse all-litsentside andmise õigusega (on võõrandatav). Litsentsi eest ei maksta rahalist tasu. Äriühingu jaoks on tasu õigus saada lepingu kohaselt kokkulepitud teenuseid. Äriühing kinnitab, et tal on õigus anda litsents lepingus sätestatu kohaselt ja sellega ei rikuta kolmandate isikute õigusi.
15. VASTUTUS
15.1. Kui lepingus ei ole teisiti sätestatud, vastutavad pooled teineteise ees kahju eest, mis on tekitatud teisele poolele lepingu rikkumisega.
15.2. Campy vastutab äriühingu ees, kui lepingut rikutakse tahtlikult või raskest hooletusest. Campy ei vastuta ühelgi juhul mittevaralise kahju, saamata jäänud tulu ega lepinguvälise kahju (muu hulgas puhtmajandusliku kahju) eest. Campy vastutus on igal juhul piiratud rahasummaga, mille äriühing maksis teenustasuna kuue kuu jooksul, mis eelnesid asjaolule, millest väidetav vastutus tuleneb.
15.3. Campy ei taga nende andmete täpsust ega terviklikkust, mille äriühing on platvormile sisestanud, ega vastuta selliste andmetega seotud tagajärgede eest.
15.4. Platvormi ja teenuseid pakutakse olemasoleval kujul ja kättesaadavuse alusel ilma mis tahes garantiita. Muu hulgas ei taga Campy, et teenuseid saab kasutada katkestusteta või veatult, ega anna mis tahes garantiid seoses teenuste töövõimeaja või tulemustega, mida võib teenuste kasutamisel saavutada.
15.5. Kui äriühingul tekib Campy ees makseviivitusi, peab ta tasuma viivist 0,5% maksmata summalt kalendripäeva kohta.
16. MUUDATUSED
16.1. Campyl on õigus siinseid üldtingimusi oma äranägemise järgi ühepoolselt muuta, muu hulgas juhul, kui muudatused on vajalikud platvormi tehnilise või sisulise arendamise tõttu.
16.2. Muudatuste tegemise korral teavitatakse äriühingut e-kirja teel vähemalt 15 päeva enne nende jõustumist. Pärast 15 päeva möödumist eeldatakse, et äriühing nõustus muudetud üldtingimustega, kui ta ei ole selle aja jooksul esitanud teadet lepingu ülesütlemise kohta. Kampaaniatele, mis avaldati enne muudetud tingimuste jõustumist, kohaldatakse vastava kampaania alguses kehtinud tingimusi kuni selle lõpuni.
17. UUENDUSED
17.1. Campy võib platvormi ja teenuseid oma äranägemise järgi automaatselt uuendada, muu hulgas juhul, kui ta soovib parandada tulemuslikkust, täiustada funktsioone, kajastada operatsioonisüsteemi muudatusi või käsitleda turvaprobleeme. Campyl on õigus peatada teenuste osutamine ka hooldustööde või andmeturbeohu tõttu.
18. ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE
18.1. Siinse punkti 18 sätteid kohaldatakse üksnes juhul, kui äriühing esitab Campyle järgmistel juhtudel selliste füüsiliste isikute isikuandmeid, kes ei ole lõppkasutajad (edaspidi: isikuandmed):
18.1.1. äriühingu esindajad;
18.1.2. äriühingu olemasolevad kliendid (või äriühinguga teisiti seotud füüsilised isikud), kelle isikuandmeid sisaldav CSV-fail edastatakse Campyle.
isikuandmete kaitse üldmäärus), kui Campy privaatsuspoliitikas ei ole teisiti kindlaks määratud. Isikuandmete töötlemise põhimõtted on määratud kindlaks allpool punktis 18 esitatud korras (edaspidi: kord). Kõigil muudel juhtudel, mil Campy ja äriühing töötlevad lõppkasutaja isikuandmeid, tegutsevad nad eraldi vastutavate töötlejatena.
18.3. Campy nõustub alljärgnevaga ja tagab, et:
18.3.1. Campy töötleb isikuandmeid üksnes äriühingu nimel ning kooskõlas äriühingu antud ja korras esitatud juhistega, muu hulgas seoses isikuandmete edastamisega kolmandasse riiki või rahvusvahelisele organisatsioonile, välja arvatud juhul, kui see on nõutud seadusega, mida kohaldatakse Campyle. Sellisel juhul teavitab Campy äriühingut sellest õigusnõudest enne andmete töötlemist, kui selline teavitamine ei ole olulise avaliku huvi tõttu kõnealuse õigusega keelatud;
18.3.2. ei esine asjaolusid, mis takistavad Campyt äriühingu antud juhiste järgimisel või korrast tulenevate kohustuste täitmisel või välistavad selle;
18.3.3. isikuandmeid töötlema volitatud isikud on kohustunud järgima konfidentsiaalsusnõuet;
18.3.4. ta võtab kõik isikuandmete kaitse üldmääruse artikli 32 kohaselt nõutud meetmed ning on rakendanud tehnilisi ja korralduslikke kaitsemeetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või õigusvastase hävitamise, kaotsimineku, muutmise, volitamata avaldamise ja juurdepääsu eest, eelkõige juhul, kui töötlemine hõlmab andmete edastamist võrgu kaudu, ning mis tahes muu ebaseadusliku töötlemise eest;
18.3.5. võttes arvesse isikuandmete töötlemise laadi, aitab ta võimaluse piires äriühingut asjakohaste tehniliste ja korralduslike meetmete abil, kui äriühing vastab taotlustele seoses andmesubjekti isikuandmete kaitse üldmääruse III peatükis kindlaks määratud õiguste kasutamisega;
18.3.6. ta aitab äriühingul tagada vastavuse isikuandmete kaitse üldmääruse artiklitele 32–36, võttes arvesse isikuandmete töötlemise laadi ja talle kättesaadavat teavet;
18.3.7. ta teeb taotluse korral kättesaadavaks teabe, mis on vajalik, et tõendada isikuandmete kaitse üldmääruse artiklis 28 kindlaks määratud kohustuste järgimist, ning võimaldab isikuandmete töötlemise vahendeid, korda ja asukohta puudutavat auditit, mille viib läbi poolte vahel kokku lepitud kontrolliorgan (vajaduse korral kooskõlastatakse valik järelevalveasutusega), mis koosneb sõltumatutest liikmetest, kellel on vajalikud kutsealased oskused ja kes on kohustatud järgima konfidentsiaalsusnõuet. Mis tahes auditis ja selle tingimustes, muu hulgas ajastuses ja vahendites, lepivad pooled eelnevalt kokku. Äriühing katab auditiga seotud kulu. Campy teavitab äriühingut viivitamatult, kui auditi tegemiseks antud korraldusega rikutakse tema arvates seadust;
18.3.8. Campy käsitleb nõuetekohaselt ja mõistliku aja jooksul kõiki äriühingu taotlusi, mis on seotud isikuandmete töötlemisega, ja järgib isikuandmete töötlemisel järelevalveasutuse kõiki juhiseid.
18.4. Äriühing võib edastada Campyle järgmised isikuandmed: nime, e-postiaadressi ja asjaolu, et andmesubjekt on äriühinguga seotud.
18.5. Campy säilitab isikuandmeid kuni lepingu lõpetamiseni. Seejärel kustutab Campy kõik isikuandmed ja olemasolevad koopiad (või muudab need anonüümseks), välja arvatud juhul, kui isikuandmete säilitamine on seadusega nõutud.
18.6. Isikuandmete töötlemise eesmärk on lepingu täitmine.
18.7. Isikuandmete töötlemine hõlmab oma olemuselt mis tahes toimingut või toimingute kogumit, mida tuleb teha seoses isikuandmete või nende kogumiga, et töödelda isikuandmeid korra kohaselt.
18.8. Äriühing annab siinkohal Campyle volituse kaasata oma alamtöötlejaid, kes on loetletud Campy privaatsuspoliitika punktis 8.1 veebisaidil https://campy.eu/privaatsuspoliitika/ (loetelu on lisatud viite abil lepingule), ja edastada neile isikuandmeid.
18.9. Samuti annab äriühing siinkohal Campyle üldise volituse uute alamtöötlejate kaasamiseks oma äranägemise järgi. Kui Campy soovib kaasata uut alamtöötlejat, teavitab ta äriühingut. Äriühingul on õigus esitada kahe nädala jooksul alates teate saamisest vastuväide. Juhul kui vastuväide esitatakse, peab äriühing lõpetama isikuandmete esitamise Campyle ja lepingu täitmine peatatakse. Sellisel juhul alustavad pooled läbirääkimisi uue alamtöötleja vastuvõtmiseks. Kui kokkuleppele ei jõuta, on mõlemal poolel õigus leping 90-päevase etteteatamisega erakorraliselt üles öelda.
18.10. Campy sõlmib alamtöötlejatega lepingud, mis annavad piisava tagatise, et rakendatakse asjakohaseid tehnilisi ja korralduslikke meetmeid sellisel viisil, et töötlemine vastaks seaduse nõuetele.
19. LEPINGU TÄHTAEG JA ÜLESÜTLEMINE
19.1. Leping on sõlmitakse määramata tähtajaks.
19.2. Pool võib lepingu igal ajal üles öelda, teatades teisele poolele vähemalt 30 päeva ette, tingimusel et vastava äriühingu korraldatud kampaaniad on lõpetatud.
19.3. Campyl on õigus leping viivitamatult ühepoolselt üles öelda juhul, kui äriühing rikub lepingut.
20. KOHALDATAV ÕIGUS JA VAIDLUSTE LAHENDAMINE
20.1. Lepingule ning sellest tulenevatele äriühingu ja Campy vahelistele õigussuhetele kohaldatakse Eesti Vabariigi õigust.
20.2. Pooled püüavad kõik lepingust tulenevad ja sellega seotud vaidlused lahendada läbirääkimiste teel. Campyle saab kaebusi esitada e-posti aadressil feedback@campy.eu. Campy töötleb kaebusi mõistliku aja jooksul. Kui probleem jääb läbirääkimiste teel lahendamata, on kõigi lepingust tulenevate ja sellega seotud vaidluste lahendamisel esimese astme kohtuna ainupädev Eestis asuv Harju Maakohus.
21. MUUD SÄTTED
21.1. Kahju hüvitamine. Äriühing nõustub hüvitama Campyle, tema direktoritele, konsultantidele, töötajatele ja partneritele kahju ning võtma nende eest kogu vastutuse mis tahes hagi, kohustuse, kulu, nõude, kaotuse, kahju või menetluse eest, mis tuleneb otseselt või kaudselt sellest, et äriühing rikkus lepingut, müügilepinguid või kohaldatavat õigust.
21.2. Lepingusätete lahusus. Kui lepingu mõni säte või selle osa osutub kehtetuks, ebaseaduslikuks või jõustamatuks, muudetakse seda vähimal vajalikul määral, et tunnistada see kehtivaks, seaduslikuks ja jõustatavaks. Kui muutmine ei ole võimalik, loetakse vastav säte või selle osa kustutatuks. Sätte või selle osa muutmine või kustutamine selle punkti alusel ei mõjuta ülejäänud lepingu kehtivust ega täitmisele pööratavust.
21.3. Lepingu loovutamine. Campy võib loovutada oma lepingust tulenevad õigused ja kohustused teisele organisatsioonile, üksusele või isikule. Campy teavitab sel juhul äriühingut ja tagab, et loovutamine ei mõjuta äriühingu lepingust tulenevaid õigusi.
21.4. Keel. Lepingu tingimused võidakse teha kättesaadavaks mitmes keeles. Keeleversioonide erinevuste korral on ülimuslik ingliskeelne versioon.