Campy OÜ, registrikood 14840749, KMKR number EE102204225, registrijärgne asukoht Eesti, Rae, Nelgi 3, 75310 (edaspidi: Campy) on veebisaidi campy.eu (edaspidi: veebisait) ja mobiilirakenduse (edaspidi: rakendus) omanik ja käitaja. Veebisaiti ja rakendust nimetatakse ühiselt ka platvormiks.
1. RAKENDUSE SISU JA ÜLDTINGIMUSED
1.1 Rakendus on mobiilirakendus, mida Campy arendab ja käitab, mis on saadaval ajakohastes iOS- ja Android-seadmetes ning mille kaudu saab juurdepääsu Campy osutatavatele teenustele (edaspidi: teenused) ning on võimalik osta tooteid ja teenuseid, kui need tehakse kättesaadavaks (edaspidi: toode).
1.2 Kokkuvõtvalt öeldes on rakenduse eesmärk võimaldada eraklientidel (tarbijatel), kes kasutavad rakendust (edaspidi: lõppkasutaja):
1.2.1 võtta osa mitmesugustest kampaaniatest (edaspidi: kampaania), mida korraldavad platvormil registreeritud äriühingud (oma äri- või kutsetegevusega tegelevad kauplejad) (edaspidi: äriühing), kusjuures lõppkasutaja peab läbima teatud väljakutseid, näiteks vaatama videot või külastama teatud kohta (edaspidi: väljakutse) ning
1.2.2 saada väljakutse eduka läbimise korral autasu (edaspidi: autasu), näiteks soodustuse teatud tootele, ning osta äriühingutelt tooteid.
1.3 Veebisaidi omanik ja käitaja on Campy ning see võimaldab lõppkasutajatel leida teavet teenuste kohta, mida Campy osutab.
1.4 Kasutustingimusi (edaspidi: tingimused) kohaldatakse kõigile õigussuhetele, mis tekivad lõppkasutajate ja Campy vahel (lõppkasutaja ja Campy edaspidi ühiselt nimetatud ka kui pooled). Siinsed tingimused hõlmavad lisaks muudele lepingutele, mis võidakse poolte vahel jooksvalt sõlmida, pooltevahelist platvormi ja teenuste kasutamise lepingut (edaspidi: leping) ning teatud aspekte müügilepingust, millega ostetakse äriühingult tooteid.
1.5 Kui lõppkasutaja ei nõustu siinsete tingimustega, ei ole tal lubatud kasutada rakendust ega mis tahes teenuseid, mida Campy osutab.
2. KONTO REGISTREERIMINE
2.1. Selleks, et kasutada teenuseid ja saada juurdepääs rakendusele, peab lõppkasutaja registreerima konto (edaspidi: konto).
2.2. Konto registreerimiseks peab lõppkasutaja kasutama juba olemasolevat kontot, mis on registreeritud kolmanda isiku juures (nt Google’i või Apple’i konto). Kui see tehakse võimalikuks, saab konto registreerida ka e-postiaadressi abil (sisestades ka muud nõutud andmed). Lõppkasutajalt võidakse nõuda e-postiaadressi kinnitamist.
2.3. Konto registreerimiseks peab lõppkasutaja nõustuma siinsete tingimustega.
2.4. Konto registreerimisel kinnitab lõppkasutaja sõnaselgelt, et:
2.4.1. ta nõustus siinsete tingimustega;
2.4.2. ta on vähemalt 18-aastane või vähemalt seitsmeaastane ning tema vanem või seaduslik eestkostja on andnud nõusoleku konto registreerimiseks ja iga tehingu jaoks, mille ta rakenduse kaudu teeb;
2.4.3. ta on füüsiline isik, kes kasutab teenuseid ja ostab tooteid enda isiklikuks otstarbeks ning mitte otstarbel, mis seondub tema majandus ja/või kutsetegevusega;
2.4.4. ta on õiguslikult pädev üldtingimustega nõustuma;
2.4.5. talle teenuste osutamist ei ole varem peatatud ega lõpetatud;
2.4.6. talle ei ole kehtestatud mis tahes kaubandus- ega majandussanktsioone;
2.4.7. tal ei ole praegu olemasolevat kontot.
2.5. Lõppkasutaja nõustub ja kinnitab, et Campyle esitatav teave on õige, täpne ja ajakohane. Platvormi ja saadaolevate funktsioonide kasutamist võidakse esitatud andmete põhjal piirata.
2.6. Kui konto on edukalt loodud, on pooled sõlminud tähtajatu lepingu, mille kohaselt lõppkasutajal on õigus kasutada rakendust ja taotleda Campylt teenuste osutamist, kui need tehakse rakenduses kättesaadavaks.
2.7. Campyl on õigus otsustada, kellega leping sõlmida, ja õigus sellest oma äranägemise järgi mis tahes põhjusel või põhjuseta keelduda.
3. PROFIILI LOOMINE
3.1. Lõppkasutaja saab pärast konto registreerimist oma profiili muuta: lisada foto, sisestada sünnipäeva, valida soo ja oma huvid jms. See ei ole kohustuslik, kuid lõppkasutajal soovitatakse tungivalt esitada enda kohta võimalikult palju teavet. Sel juhul kuvatakse rakenduses lõppkasutaja jaoks kõige asjakohasemaid ja huvitavamaid kampaaniaid.
3.2. Lõppkasutaja võib lubada rakendusel esitada ka teavet asukoha kohta. Ka see ei ole kohustuslik, kuid on tungivalt soovitatav – nii näidatakse rakenduses läheduses olevaid kampaaniaid.
4. CAMPY KREDIIT
4.1. Lõppkasutaja võib kasutada Campy krediidipunkte (edaspidi: krediidipunktid) platvormi kaudu toodete ostmiseks. Üks krediidipunkt on võrdne ühe euroga. Krediidipunkte ei saa kasutada ühelgi muul viisil ega eesmärgil, mis tähendab ka seda, et väljaspool platvormi ei ole neil tähendust ega väärtust. Krediidipunkte ei saa vahetada raha vastu.
5. KAMPAANIAS OSALEMINE
5.1. Kui lõppkasutaja on profiili loonud, saab ta võtta osa kampaaniatest, kui need tehakse rakenduses kättesaadavaks.
5.2. Kampaaniaid kuvatakse rakenduses lõppkasutajale tema profiili ja muude andmete põhjal, mille ta on esitanud või mis on tema kohta kogutud. Lõppkasutaja saab vaadata kampaaniaid nime, asukoha, autasu liigi, vanuserühma ja kategooria vms järgi. Kõik platvormil avaldatud kampaaniad ei pruugi aga lõppkasutajale kättesaadavad olla. Kampaania võib olla piiratud sihtrühmaga: näiteks võivad kampaanias osaleda üksnes lõppkasutajad, kes vastavad teatud kriteeriumile (nt konkreetne vanus, huvi vms), mille äriühing on kindlaks määranud. Kui lõppkasutaja kasutab konkreetse kampaania otsimiseks otsingufunktsiooni, kuvatakse tulemused (kampaaniad), alustades otsingusõnale lähimast vastest.
5.3. Kampaaniad (ja autasud) tehakse kättesaadavaks põhimõttel „kes ees, see mees“, mis tähendab, et neis saab piiratud aja jooksul osaleda vaid piiratud arv osalejaid.
5.4. Kui lõppkasutaja on kampaania välja valinud, saab ta lugeda selle kirjeldust ja loetelu vajalikest sammudest, mis hõlmavad väljakutseid ja autasusid.
5.5. Lõppkasutaja saab kampaaniast osa võtta, vajutades käsku „ALUSTA“. Äriühing võib määrata lisatingimusi, millega lõppkasutaja peab enne kampaaniast osavõtmist nõustuma ning mida kohaldatakse lisaks siinsele lepingule ja kuvatakse rakenduses.
5.6. Pärast kampaaniaga ühinemist palutakse lõppkasutajal läbida määratud aja jooksul nõutud väljakutsed. Selleks peab lõppkasutaja järgima rakenduses või muul viisil antud juhiseid.
6. AUTASUD
6.1. Kui lõppkasutaja on kampaanias nõutud väljakutsed edukalt läbinud, saab ta autasu või õiguse selle saamiseks, nagu on vastavas kampaanias täpsustatud.
6.2. Autasude liigid on järgmised:
6.2.1. preemiakrediit – teatud hulk krediidipunkte, mille Campy kannab lõppkasutajale üle ja mida lõppkasutaja saab kasutada äriühingutelt toodete ostmiseks, kui need tehakse rakenduses kättesaadavaks (edaspidi: preemiakrediit);
6.2.2. boonus – kui lõppkasutaja ostab äriühingult teatud tooteid, saab ta teatud tooted tasuta (edaspidi: boonus);
6.2.3. soodustus – soodustus toodetele, mille lõppkasutaja äriühingult ostab (edaspidi: soodustus);
6.2.4. uudistoode – õigus osta äriühingult toode, mida ei ole veel võimalik või on keeruline jaeturul osta (edaspidi: uudistoode).
6.3. Kui see tehakse rakenduses võimalikuks, võib lõppkasutaja jagada kampaaniat lingi või Facebooki kaudu (või muu sotsiaalmeediaplatvormi kaudu, kui see tehakse rakenduses võimalikuks), mille eest ta võib saada lisaks preemiakrediiti.
6.4. Kampaania, mille autasu on seotud tootega (boonus, soodustus, uudistoode), loetakse lõppkasutaja jaoks lõpetatuks, kui ta ostab selle toote.
6.5. Äriühing vastutab ainuisikuliselt lõppkasutajate ees selle eest, et autasud vastavad siinsetele tingimustele. Kui lõppkasutajal on autasuga probleem, pöördub ta lahenduse leidmiseks esialgu Campy poole (kontaktandmed on esitatud punktis 16), keda äriühing on volitanud selliste küsimustega tegelema. Campy võib edastada lõppkasutaja kaebuse äriühingule ja sel juhul tegeleb sellega äriühing.
7. KAMPAANIA TÜHISTAMINE
7.1. Kui äriühing tühistab käimasoleva kampaania, ei mõjuta see juba lõppkasutajale välja jagatud autasusid ega sõlmitud müügilepingute kehtivust (vt punkt 8.2).
7.2. Kui lõppkasutaja on enne kampaania tühistamist läbinud vähemalt ühe väljakutse (ega ole saanud autasu), peab äriühing maksma talle hüvitist (edaspidi: hüvitis). Hüvitist makstakse rakenduse kaudu krediidipunktidena alljärgnevalt:
7.2.1. üks krediidipunkt, kui võimaliku autasu väärtus oli kuni 50 eurot;
7.2.2. kolm krediidipunkti, kui võimaliku autasu väärtus oli 51–100 eurot;
7.2.3. viis krediidipunkti, kui võimaliku autasu väärtus oli 101–200 eurot;
7.2.4. kümme krediidipunkti, kui võimaliku autasu väärtus oli 201 eurot või rohkem.
7.3. Võimaliku autasu rahalise väärtuse määrab kindlaks äriühing.
7.4. Lõppkasutaja ei saa hüvitist, kui äriühing tühistab käimasoleva kampaania vääramatu jõu tõttu. Vääramatuks jõuks loetakse asjaolusid, mida äriühing ei saa mõjutada ja mida tal ei olnud kampaania avaldamise ajal võimalik mõistlikult arvesse võtta, vältida ega ületada või millest tulenevate takistuste või tagajärgede kõrvaldamist ei saa temalt mõistlikult oodata.
8. TOODETE OSTMINE RAKENDUSE KAUDU
Tooted ja hinnad
8.1. Kui need tehakse kättesaadavaks, saab lõppkasutaja osta äriühingutelt tooteid, esitades rakenduse kaudu tellimuse (edaspidi: tellimus).
8.2. Müügilepingu toodete ostmiseks (edaspidi: müügileping) sõlmivad lõppkasutaja ja vastav äriühing, kellelt lõppkasutaja tooted ostab. Müügilepingule võidakse kohaldada vastava äriühingu kehtestatud lisatingimusi (lisaks siinsele lepingule) ja sel juhul tehakse tingimused lõppkasutajale rakenduse kaudu või muul viisil kättesaadavaks.
8.3. Campy ei ole müügilepingu pool ega vastuta toodete eest. Campy on üksnes infoühiskonna teenuste osutaja: ta lihtsustab lõppkasutajate jaoks toodete ostmist äriühingutelt, pakkudes teenusena rakendust.
8.4. Äriühingud annavad rakenduse kaudu lõppkasutajatele toodete kohta teavet, muu hulgas toodete omaduste, allergeenide ja kasutusjuhiste kohta. Rakenduses kuvatud fotod toodetest on illustreeriva eesmärgiga.
8.5. Rakenduses esitatud toodete hinnad ja kohaldatavad tasud (nt saatmiskulu) kuvatakse eurodes ja need sisaldavad käibemaksu. Saatmiskulu kuvatakse toodete hinnast eraldi, kui seda kohaldatakse.
8.6. Lõppkasutaja peab tasuma tellimuse esitamisel toodete hinna, mida kuvatakse rakenduses, välja arvatud juhul, kui tehnilise vea tõttu kuvati vale hind või lõppkasutaja oleks pidanud olema teadlik, et tegemist on veaga (kui hind on ilmselgelt vale). Kui tooteid müüakse kaalu järgi (nt puuvilju), võib nende lõplik hind tellimuse täitmisel muutuda. Kui lõppkasutaja saab kätte tooted, mille kaal on tellitust väiksem, tagastatakse hinnavahe talle 14 päeva jooksul pärast tellimuse täitmist. Kui lõppkasutajale toimetatakse kohale tooted, mille kaal on tellitust suurem, ei ole ta kohustatud lisamakset tegema.
8.7. Kui lõppkasutajal on allergiaid või toitumispiiranguid või ta soovib saada toodete kohta lisateavet, peaks ta võtma ühendust vastava äriühinguga. Äriühing vastutab igal juhul täpse, ajakohase ja seadusega nõutud teabe esitamise eest toodete kohta.
Tellimuse esitamine
8.8. Tellimuse esitamiseks peab lõppkasutaja:
8.8.1. valima tooted;
8.8.2. sisestama tellimuse tarneaadressi või valima äriühingu müügikohast kättesaamise, kui see on võimalik;
8.8.3. sisestama ostu jaoks vajalikud makseandmed ja muu nõutud teabe;
8.8.4. veenduma, et ostetavad tooted (ning nende kogused ja hinnad) on õiged ja vastavad tema tahtele. Campy ega äriühing ei vastuta kahju eest, mis võib tuleneda sellest, et lõppkasutaja esitas vale teavet;
8.8.5. tellimuse esitamiseks peab lõppkasutaja vajutama ikoonil „Maksa“.
8.9. Kui lõppkasutajal on ostu jaoks piisavalt krediidipunkte, võib ta maksta nendega. Vastasel juhul peab lõppkasutaja tasuma ülejäänud summa eurodes.
8.10. Äriühing on andnud Campyle volituse tegutseda äriühingu kaubandusagendina ja võtta lõppkasutajatelt äriühingu nimel vastu makseid toodete eest. Seega teeb lõppkasutaja rakenduse kaudu makse Campyle (summas, mida ei kata soodustus ega boonus) ja saab Campylt äriühingu nimel tšeki (toote müümist tõendav dokument) toote ja saatmiskulu kohta. Lõppkasutaja nõustub, et see dokument tehakse talle kättesaadavaks kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis (nt e-kirja teel). Lõppkasutaja müügilepingust tulenev kohustus tasuda toote eest (ja vajaduse korral katta saatmiskulu), loetakse täidetuks hetkest, mil lõppkasutaja teeb edukalt Campyle makse.
8.11. Äriühingul on õigus tühistada tellimus, teavitades sellest lõppkasutajat, näiteks juhul, kui toode on välja müüdud. Sellisel juhul tagastatakse lõppkasutajale tellimuse hind (st toodete hind ja kohaldatav tasu) seitsme päeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
Kohaletoimetamine, kättesaamine
8.12. Kui lõppkasutaja valis toodete saatmise, kohustub äriühing toimetama tooted kohale aadressile, mille lõppkasutaja esitas tellimuses. Lõppkasutaja on kohustatud võtma tellimuse selle kohaletoimetamisel isiklikult vastu või tagama, et kohaletoimetamine on võimalik. Kohaletoimetamise aeg oleneb sihtkohast ja eelistatud tarneviisist.
8.13. Kui lõppkasutaja soovis toodetele ise järele minna, on ta kohustatud neile äriühingu müügikohta järele minema. Äriühing võib määrata kindlaks tingimused lõppkasutaja tuvastamiseks ja/või ostutõendi kontrollimiseks tellimuse üleandmisel.
8.14. Kui lõppkasutaja võtab tellimuse vastu, peab ta kohe üle vaatama ja kontrollima, kas selle sisu, kvaliteet ja kogus on õiged. Tellimus loetakse lõpetatuks, kui see on lõppkasutajale üle antud. Kui lõppkasutaja on tellimuse vastu võtnud, läheb temale üle ka tellitud toodete juhusliku hävimise või kahjustumise risk. Kui kätte saadud tellimuse sisu ei vasta tegelikule tellimusele, peab lõppkasutaja võtma ühendust äriühinguga, kes talle need tooted müüs.
9. TELLIMUSEST TAGANEMINE
9.1. Siinsete tingimuste punkti 9 kohaldatakse üksnes lõppkasutajatele, kes on seaduse mõistes tarbijad ja ostnud toote rakenduse kaudu (st kaugmüügi teel).
9.2. Lõppkasutaja võib müügilepingust (st tellimusest) põhjust esitamata taganeda 14 päeva jooksul pärast toote kättesaamist, esitades ühemõttelise taganemisavalduse äriühingule, kellelt toode osteti (kontaktandmed on kättesaadavad rakenduses). Avaldus peab sisaldama nende toodete nimetusi, mille lõppkasutaja soovib tagastada, pangakonto andmeid makse tagastamiseks ja lõppkasutaja kontaktandmeid (e-postiaadressi, telefoninumbrit ja nime). Alternatiivina võib lõppkasutaja täita taganemisavalduse tüüpvormi (https://www.riigiteataja.ee/aktilisa/1030/1201/4001/JM_m41_lisa1.pdf#) ja esitada selle vastavale äriühingule.
9.3. Lõppkasutajal on õigus tellimusest taganeda ainult juhul, kui toodet ei ole kasutatud, see ei ole kahjustada saanud ja on originaalpakendis.
9.4. Tagastatav toode tuleb anda vastavale äriühingule üle samas asukohas, kust toode telliti, 14 päeva jooksul pärast taganemisteate esitamist. Äriühingute asukohtade andmed on kättesaadavad rakenduses. Toote tagastamisega seotud kulu kannab lõppkasutaja ja seda ei tagastata.
9.5. Lõppkasutaja ei saa tellimusest taganeda järgmistel juhtudel: a) kohale toimetatud toode rikneb või aegub kiiresti; b) kohale toimetatud toode oli suletud pakendis, mida ei saa pärast avamist tervisekaitse või hügieeniga seotud põhjustel tagastada; c) kohale toimetatud toode on pärast tarnimist oma olemuse tõttu teiste esemetega lahutamatult seotud; d) kohale toimetatud toode on suletud pakendis audio- või videosalvestus või arvutitarkvara ning lõppkasutaja on pakendi avanud; e) kohale toimetatud toode on ajaleht, ajakiri või perioodiline väljaanne; f) kohale toimetatud toode on mis tahes muu toode, mis on loetletud Eesti võlaõigusseaduse § 53 lõikes 4.
9.6. Kui lõppkasutaja on tellimusest taganenud ja tagastatud toode on nõuetekohases seisukorras, tagastatakse lõppkasutajale toote hind ja saatmiskulu 14 päeva jooksul pärast seda, kui vastav äriühing on taganemisteate kätte saanud. Kui lõppkasutaja taganeb tellimusest osaliselt, tagastatakse makstud saatmiskulu proportsionaalselt. Olenemata eeltoodust võidakse raha tagastamisega viivitada, kuni vastav äriühing on saanud kätte tooted või tõendi, et tooted on teele pandud.
9.7. Kui tagastatud toote seisukord on halvenenud, vastutab lõppkasutaja toote väärtuse vähenemise eest, kui ta on kasutanud toodet muul viisil, kui on vajalik selle sisu, funktsioonide ja nõuetekohase toimimise mõistmiseks. Selleks käsitseb ja kasutab lõppkasutaja toodet üksnes viisil, mis oleks tavapäraselt jaekaupluses enne ostmist lubatud.
10. LÕPPKASUTAJA SEADUSLIKUD ÕIGUSED
10.1. Kui toode ei vasta müügilepingu tingimustele või teenused ei vasta lepingule, on lõppkasutajal õigus kasutada seadusega ette nähtud õiguskaitsevahendeid: a) nõuda kohustuse täitmist; b) keelduda lõppkasutajalt nõutud kohustuse täitmisest; c) nõuda kahju hüvitamist; d) taganeda vastavast lepingust või see üles öelda; e) alandada hinda; f) nõuda rahalise kohustuse täitmise viivituse korral viisist.
10.2. Vastav äriühing vastutab toote mittevastavuse eest, mis tuleb ilmsiks kahe aasta jooksul pärast kuupäeva, mil toode saadi kätte (kui teatud toote kõlblikkusaeg on lühem, on ka kaebuse esitamise tähtaeg loomulikult lühem). Äriühing ei vastuta toote mittevastavuse eest, mis tuleneb lõppkasutaja tegevusest või tegevusetusest, muu hulgas toote mittesihipärasest kasutamisest või mittenõuetekohasest säilitamisest.
10.3. Lõppkasutaja teavitab äriühingut toote mittevastavusest viivitamatult (kuid igal juhul hiljemalt kahe kuu jooksul pärast sellest teada saamist). Äriühingu kontaktandmed on esitatud rakenduses. Teade peab sisaldama lõppkasutaja nime, kontaktandmeid, teate esitamise kuupäeva, toote mittevastavuse kirjeldust, vigase toote fotosid, nõude sisu ja toote ostu tõendavat dokumenti.
10.4. Kui tootel on puudus, mille eest vastutab äriühing, peab äriühing puudusega toote asendama. Kui toodet ei saa asendada, tagastatakse kõik müügiga seotud maksed lõppkasutajale.
10.5. Kui äriühing annab selleks korralduse, tagastab lõppkasutaja toote uurimiseks. Kui lõppkasutaja esitab teate mittevastavuse kohta kuue kuu jooksul pärast vastava toote kättesaamist, tasub tagastamiskulu äriühing. Kui teade esitatakse pärast seda, katab saatmiskulu lõppkasutaja, kuid juhul, kui toode oli puudusega, peab äriühing saatmiskulu hüvitama.
10.6. Kui lõppkasutajal on õigus tellimuse hind tagasi saada, tagastab selle vastav müügilepingu sõlminud äriühing juhul, kui makse tehti eurodes. Kui makse tegemiseks kasutati krediidipunkte, tagastab need äriühingu nimel Campy.
11. ÜLDISED ÕIGUSED JA KOHUSTUSED
11.1. Lõppkasutaja vastutab ainuisikuliselt kogu oma tegevuse eest platvormil. Lõppkasutaja teavitab Campyt viivitamatult, kui ta saab teada platvormi volitamata kasutamisest.
11.2. Lõppkasutaja on kohustatud kasutama teenuseid ja platvormi üksnes kooskõlas lepingu, õigusaktide ja hea tavaga. Lõppkasutaja võib teenuseid kasutada ainult isiklikul otstarbel.
11.3. Lõppkasutaja nõustub hoiduma mis tahes sisu üleslaadimisest ja toimingute tegemisest, mis on vastuolus lepingu või hea tavaga, ebaseaduslik, pornograafiline, diskrimineeriv, rassistlik, ebamoraalne, solvav, kahjulik, ebainimlik või muul viisil ebasünnis. Campy võib oma äranägemise järgi otsustada, millist sisu peetakse platvormi jaoks ebasobivaks, ja tal on õigus selline sisu platvormilt eemaldada. Campy ei vastuta kahju ega tagajärgede eest, mis tulenevad sellest, et Campy kasutab oma vastavat õigust.
11.4. Lõppkasutaja nõustub, et ta ei litsentsi, loo tuletatud teoseid, võõranda, müü ega müü edasi mis tahes teavet, sisu, materjale, andmeid ega teenuseid, mis on saadud platvormilt. Samuti nõustub lõppkasutaja mitte kasutama platvormi viisil, milleks see ei ole ette nähtud, nagu Campy on oma äranägemise järgi kindlaks määranud. See tähendab ka seda, et keelatud on platvormi pöördprojekteerimine, dekompileerimine ja lahtivõtmine ning platvormil esitatud teabe kogumine, kasutamine, kopeerimine ja edastamine Campy nõusolekuta.
11.5. Campy jätab endale õiguse keelduda lõppkasutajale teenuste osutamisest. Muu hulgas jätab Campy endale õiguse lõpetada igal ajal lõppkasutaja õigus teenuseid kasutada, kui lõppkasutaja on mis tahes viisil rikkunud lepingut või kohaldatavat õigust või kui Campy uurib sellist rikkumist.
12. INTELLEKTUAALOMAND
12.1. Intellektuaalomandi õigused (muu hulgas andmebaasiga seotud õigused) seoses teenuste (muu hulgas platvormiga) ning andmete, meetodite ja protsessidega, mille alusel teenuseid luuakse, kuuluvad üksnes Campyle.
12.2. Campy annab siinkohal lõppkasutajale mitteainuõigusliku litsentsi platvormi kasutamiseks ulatuses, mis on vajalik teenuste kasutamiseks. Litsents on piiratud lepingu kehtivusajaga. Litsents ei ole piiratud territooriumiga ja see antakse all-litsentside andmise õiguseta.
12.3. Lõppkasutaja annab platvormile andmete või tööde sisestamise hetkel Campyle mitteainuõigusliku litsentsi seoses majanduslike ja mittevaraliste õigustega kasutada neid andmeid ja töid, mis on kaitstud intellektuaalomandi õigustega, juhul kui see on vajalik platvormi toimimiseks, teenuste osutamiseks ning platvormi või teenuste arendamiseks. Litsents on piiratud lepingu kehtivusajaga. Litsents ei ole piiratud territooriumiga ja see antakse all-litsentside andmise õigusega (on võõrandatav). Litsentsi eest ei maksta rahalist tasu. Lõppkasutaja jaoks on tasu õigus saada lepingu kohaselt kokkulepitud teenuseid. Lõppkasutaja kinnitab, et tal on õigus anda litsents lepingus sätestatu kohaselt ja sellega ei rikuta kolmandate isikute õigusi.
13. VASTUTUS
13.1. Campy vastutab lõppkasutaja ees üksnes juhul, kui lepingut rikutakse tahtlikult või raskest hooletusest. Campy ei vastuta ühelgi juhul mittevaralise kahju, saamata jäänud tulu ega lepinguvälise kahju (muu hulgas puhtmajandusliku kahju) eest. Campy vastutus on igal juhul piiratud 100 euroga.
13.2. Platvormi ja teenuseid pakutakse olemasoleval kujul ja kättesaadavuse alusel ilma mis tahes garantiita. Muu hulgas ei taga Campy, et teenuseid saab kasutada katkestusteta või veatult, ega anna mis tahes garantiid seoses teenuste töövõimeaja või tulemustega, mida võib teenuste kasutamisel saavutada.
13.3. Campy ei vastuta kahju eest, mis võib lõppkasutajale tekkida kampaaniast ja selle väljakutsetest osavõtmise tõttu.
13.4. Campy ei vastuta toodete kvaliteedi ega kahju eest, mis võib lõppkasutajale tekkida nende omandamisel ja kasutamisel.
14. MUUDATUSED
14.1. Campyl on õigus siinseid tingimusi oma äranägemise järgi ühepoolselt muuta, muu hulgas juhul, kui muudatused on vajalikud platvormi tehnilise või sisulise arendamise tõttu.
14.2. Muudatuste tegemise korral teavitatakse lõppkasutajat e-kirja teel vähemalt 30 päeva enne nende jõustumist. Pärast 30 päeva möödumist eeldatakse, et lõppkasutaja nõustus muudetud tingimustega, kui ta ei ole selle aja jooksul lepingut üles öelnud (kustutades rakenduses oma konto).
15. UUENDUSED
15.1. Campy võib platvormi ja teenuseid oma äranägemise järgi automaatselt uuendada, muu hulgas juhul, kui ta soovib parandada tulemuslikkust, täiustada funktsioone, kajastada operatsioonisüsteemi muudatusi või käsitleda turvaprobleeme. Campyl on õigus peatada teenuste osutamine ka hooldustööde või andmeturbeohu tõttu.
15.2. Campy võib paluda lõppkasutajal rakendust uuendada. Kui lõppkasutaja otsustab uuendused paigaldamata jätta või keelduda automaatsetest uuendustest (kui see on võimalik), võib juhtuda, et ta ei saa rakendust ega teenuseid edasi kasutada.
16. TUGITEENUSED
16.1. Kui lõppkasutajal on platvormi või teenuste kasutamisel probleeme või ta soovib Campyga mis tahes muul põhjusel ühendust võtta, saab ta seda teha rakenduses tugiteenuste nupu kaudu või e-postiaadressil help@campy.eu.
17. KOHALDATAV ÕIGUS JA VAIDLUSTE LAHENDAMINE
17.1. Lepingule ning sellest tulenevatele lõppkasutaja ja Campy vahelistele õigussuhetele kohaldatakse Eesti Vabariigi õigust.
17.2. Campyle saab kaebusi esitada e-postiaadressil feedback@campy.eu. Campy töötleb kaebusi mõistliku aja jooksul.
17.3. Pooled püüavad kõik lepingust tulenevad ja sellega seotud vaidlused lahendada läbirääkimiste teel. Kui probleem jääb läbirääkimiste teel lahendamata, on kõigi lepingust tulenevate ja sellega seotud vaidluste lahendamisel esimese astme kohtuna ainupädev Eestis asuv Harju Maakohus.
17.4. Kui lõppkasutaja on tarbija, on tal õigus pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ametis moodustatud tarbijavaidluste komisjoni poole (Endla 10A, 10142 Tallinn, Eesti; https://komisjon.ee/et), et jõuda kohtuvälise lahenduseni. Komisjon lahendab tarbijate ja ettevõtete lepingulisi vaidlusi, mida pooled ei ole suutnud läbirääkimiste teel lahendada. Samuti võib lõppkasutaja kasutada Euroopa Komisjoni veebipõhist vaidluste lahendamise platvormi (https://ec.europa.eu/).
18. MUUD SÄTTED
18.1. Ülesütlemine. Lõppkasutaja võib teenuste kasutamise (ja lepingu) igal ajal lõpetada, peatades platvormi kasutamise ja kustutades rakenduses oma konto. Seda toimingut ei saa tagasi võtta. Campy võib lõpetada teenuste osutamise (ja lepingu), teatades sellest platvormil või e-kirja teel 30 päeva ette. Kui leping öeldakse üles, kustutatakse kõik lõppkasutajale kuuluvad krediidipunktid ja neid ei hüvitata.
18.2. Privaatsuspoliitika. Campy kasutab lõppkasutaja isikuandmeid ainult viisil, mida on kirjeldatud Campy privaatsuspoliitikas aadressil https://campy.eu/privacy-policy/.
18.3. Kahju hüvitamine. Lõppkasutaja nõustub hüvitama Campyle, tema direktoritele, konsultantidele, töötajatele ja partneritele kahju ning võtma nende eest kogu vastutuse mis tahes hagi, kohustuse, kulu, nõude, kaotuse, kahju või menetluse eest, mis tuleneb otseselt või kaudselt sellest, et lõppkasutaja rikkus lepingut, müügilepinguid või kohaldatavat õigust.
18.4. Lepingusätete lahusus. Kui lepingu mõni säte või selle osa osutub kehtetuks, ebaseaduslikuks või jõustamatuks, muudetakse seda vähimal vajalikul määral, et tunnistada see kehtivaks, seaduslikuks ja jõustatavaks. Kui muutmine ei ole võimalik, loetakse vastav säte või selle osa kustutatuks. Sätte või selle osa muutmine või kustutamine selle punkti alusel ei mõjuta ülejäänud lepingu kehtivust ega täitmisele pööratavust.
18.5. Lepingu loovutamine. Campy võib loovutada oma lepingust tulenevad õigused ja kohustused teisele organisatsioonile, üksusele või isikule. Campy teavitab sel juhul lõppkasutajat ja tagab, et loovutamine ei mõjuta lõppkasutaja lepingust tulenevaid õigusi.
18.6. Keel. Lõppkasutaja nõustub, et käesoleva lepinguga seonduv või selle alusel antud teave võidakse talle esitada inglise keeles. Siinsed tingimused võidakse kättesaadavaks teha mitmes keeles. Keeleversioonide erinevuste korral on ülimuslik inglisekeelne versioon.